Home

Intens Vælge Tyranny běh na lyžích ženy štafeta online klæde sig ud Rosefarve Alle

Jedenáctý triumf v řadě. Norská štafeta opět ovládla šampionát v klasickém  lyžování, Češi ve druhé desítce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Jedenáctý triumf v řadě. Norská štafeta opět ovládla šampionát v klasickém lyžování, Češi ve druhé desítce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Kateřina Razýmová – Wikipedie

Ženy zlepšily postavení smíšené štafety, ale boj o osmičku Charvátové  nevyšel - Sport.cz
Ženy zlepšily postavení smíšené štafety, ale boj o osmičku Charvátové nevyšel - Sport.cz

Nejlepší výsledek za poslední roky. České biatlonistky braly ve štafetě  bronz | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Nejlepší výsledek za poslední roky. České biatlonistky braly ve štafetě bronz | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Biatlon smíšená štafeta – Seznam.cz

Konec norské dominance. Štafetu vyhrály Švédky, Češky zradila střelba -  iDNES.cz
Konec norské dominance. Štafetu vyhrály Švédky, Češky zradila střelba - iDNES.cz

Češi postaví v Novém Městě 4 štafety – 3 mužské a 1 ženskou | Czech ski

Biatlonová štafeta byla čtrnáctá, do závodu dvojic Češi nenastoupili |  iSport.cz
Biatlonová štafeta byla čtrnáctá, do závodu dvojic Češi nenastoupili | iSport.cz

SLEDOVALI JSME: Štafeta žen v běhu na lyžích - Deník.cz

Česky ve štafetě desáté, závod zvládly bez trestného kola. Mužům vládl J.  Bö | iSport.cz
Česky ve štafetě desáté, závod zvládly bez trestného kola. Mužům vládl J. Bö | iSport.cz

Medailistka z OH Hermannová vyměnila běh na lyžích za biatlon - Deník.cz

Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve štafetě.  Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve štafetě. Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS v klasickém lyžování 2021 Německo: Závod mužů v běhu na lyžích pro  severskou kombinaci — iVysílání — Česká televize
MS v klasickém lyžování 2021 Německo: Závod mužů v běhu na lyžích pro severskou kombinaci — iVysílání — Česká televize

Štafeta 4 x 5 km ženy on-line - Aktuálně.cz

Pokažený úvod, poté však posun. Češky obsadily ve štafetě desáté místo -  iDNES.cz
Pokažený úvod, poté však posun. Češky obsadily ve štafetě desáté místo - iDNES.cz

Česká štafeta běžkyň na lyžích byla na MS osmá, vyhrály Norky - Sport.cz

Šesté zlato pro Norsko. Muži na MS ovládli štafetu - Aktuálně.cz

Česká štafeta vydřela šesté místo, v Oberhofu slavily domácí Němky -  Sport.cz
Česká štafeta vydřela šesté místo, v Oberhofu slavily domácí Němky - Sport.cz

Skandální závěr! Ruský finišman přetáhl soupeře hůlkou, v cíli ho srazil na  zem - Sport.cz
Skandální závěr! Ruský finišman přetáhl soupeře hůlkou, v cíli ho srazil na zem - Sport.cz

Sám sobě biatlonovým komentátorem aneb vyzkoušejte si práci TV experta.  Case study: štafeta žen 4x6 km ve SP v Anterselvě (24.1.2021) - Závody -  Články o běžeckém lyžování - Běžky.net
Sám sobě biatlonovým komentátorem aneb vyzkoušejte si práci TV experta. Case study: štafeta žen 4x6 km ve SP v Anterselvě (24.1.2021) - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Biatlon Štafeta ženy Nové Mesto na Morave Slovenky opäť stiahli z trate

Výsledky MS v klasickém lyžování 2021 z Oberstdorfu: Češi opět bez medaile  | iSport.cz
Výsledky MS v klasickém lyžování 2021 z Oberstdorfu: Češi opět bez medaile | iSport.cz

Vyhrocená štafeta! Bolšunov šlapal Klaebovi po hůlkách, chtěl je zlomit? |  iSport.cz
Vyhrocená štafeta! Bolšunov šlapal Klaebovi po hůlkách, chtěl je zlomit? | iSport.cz

MS v biatlonu živě: Smíšená štafeta - Aktuálně.cz

Češky propadly ve štafetě. Pět trestných kol Charvátové a 18. místo |  iSport.cz