Home

Pounding Pelmel kapital itaalia jalgpall koroona 40000 Stort univers Jeg mistede min vej Uretfærdighed

BLOGI JA FOTOD | Teise poolaja kaks penaltit tõid Itaaliale lõpuks 4:0  võidu Eesti üle - Delfi Sport
BLOGI JA FOTOD | Teise poolaja kaks penaltit tõid Itaaliale lõpuks 4:0 võidu Eesti üle - Delfi Sport

Mesilased lõid ilusa tiimivärava, ent hooaja laastavaim kaotus tuli ikkagi  - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Mesilased lõid ilusa tiimivärava, ent hooaja laastavaim kaotus tuli ikkagi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Itaalia karikavõistluste kaheksandikfinaalis kukutas Empoli teise  kõrgliigameeskonna - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Itaalia karikavõistluste kaheksandikfinaalis kukutas Empoli teise kõrgliigameeskonna - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Noor põhjamakedoonlane tõstis Napoli hõbedakohale - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Noor põhjamakedoonlane tõstis Napoli hõbedakohale - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Spordi võimalikkusest suletud uste taga | Jalgpall | ERR

Itaalia mängib Eesti vastu ilmselt 4-3-1-2 formatsioonis | Jalgpall | ERR

ELAGU! Itaalia võitis penaltiseeria järel Inglismaad ja krooniti Euroopa  meistriks
ELAGU! Itaalia võitis penaltiseeria järel Inglismaad ja krooniti Euroopa meistriks

Särav Itaalia jätkas veel ühe 3:0 võiduga | Jalgpalli EM | ERR

Seitsmel Nõmme Kalju mängijal on tuvastatud koroonaviirus (nakatunute arv  on kasvanud kolmelt seitsmele) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Seitsmel Nõmme Kalju mängijal on tuvastatud koroonaviirus (nakatunute arv on kasvanud kolmelt seitsmele) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

KUUM: jalgpalli EM toob Euroopasse uue koroonalaine - eestinen

Kurega liitunud noor poolkaitsja usub, et on Premium liigaks valmis -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kurega liitunud noor poolkaitsja usub, et on Premium liigaks valmis - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Itaalia sai EM-finaalturniiri avamängus Türgi üle kindla võidu | Jalgpalli  EM | ERR
Itaalia sai EM-finaalturniiri avamängus Türgi üle kindla võidu | Jalgpalli EM | ERR

Kultuuriministeerium selgitas, kuidas tohib treenida. Premium liiga klubid  jäävad järgima karmimat korda - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kultuuriministeerium selgitas, kuidas tohib treenida. Premium liiga klubid jäävad järgima karmimat korda - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Itaalia jalgpall seisab hetkel kolme valiku ees | Jalgpall | ERR

Koroonaviiruse üle nalja teinud Alli sattus skandaali - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Koroonaviiruse üle nalja teinud Alli sattus skandaali - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

ÜLEVAADE ⟩ Kõik olulised uudised jalgpalli EMist - Jalgpalli EM

Muinasjutuline jalgpalliõhtu Meistrite liigas, kus plahvatas terve Euroopa  koroonaviirusega nakatanud bioloogiline pomm
Muinasjutuline jalgpalliõhtu Meistrite liigas, kus plahvatas terve Euroopa koroonaviirusega nakatanud bioloogiline pomm

Tammeka talent käis Itaalias testimisel - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti koondis jätkas FIFA edetabelis tõusmist - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Eesti koondis jätkas FIFA edetabelis tõusmist - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Jalka (jaanuar 2019) by Jalka - Issuu

Briti ajaleht: jalgpalli EM-finaalturniir võib toimuda detsembris |  Jalgpalli EM | ERR
Briti ajaleht: jalgpalli EM-finaalturniir võib toimuda detsembris | Jalgpalli EM | ERR

Neidude U-17 koondis pandi Itaalias koroonaviiruse tõttu isolatsiooni |  Jalgpall | ERR
Neidude U-17 koondis pandi Itaalias koroonaviiruse tõttu isolatsiooni | Jalgpall | ERR