Kalev alistas Valga - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised  Eestist ja välismaalt
Kalev alistas Valga - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Pärnu sai jagu Tallinna Kalevist - Korvpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Pärnu sai jagu Tallinna Kalevist - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

kk tallinn – Korvpall24.ee

Uudised - Payless Rapla oli lisajal üle KK Tallinna naiskonnast

08.08. toimusid Tallinnas korvpalli 3×3 Eesti meistrivõistlused. –  Alutaguse sport
08.08. toimusid Tallinnas korvpalli 3×3 Eesti meistrivõistlused. – Alutaguse sport

Korvpalli B-vanuseklassi karika võitsid Tiit Soku KK ja Tallinna Kalev -  Delfi Sport
Korvpalli B-vanuseklassi karika võitsid Tiit Soku KK ja Tallinna Kalev - Delfi Sport

2. klassi poisid saavutasid Tallinn Cup'il 4 koha - Keila Korvpallikool

Tallinna Rahvaliiga hooaja võitis finaalis kolme silmaga peale jäänud KK  Pelgulinn – Korvpall24.ee
Tallinna Rahvaliiga hooaja võitis finaalis kolme silmaga peale jäänud KK Pelgulinn – Korvpall24.ee

Uudised - Kell 18 Delfi TV-s teine finaalmäng: Tallinna Ülikool-FCR  Media/Rapla KK
Uudised - Kell 18 Delfi TV-s teine finaalmäng: Tallinna Ülikool-FCR Media/Rapla KK

FCR Media/Rapla lõi kodus üsna veenvalt Tallinna Ülikooli | Korvpall | ERR

BC Tallinna Kalev - TheSportsDB.com

Uudised - GOLDEN CLUB eri: KK Viimsi/Sportland vs VEF RIGA

KK Viimsi pallib tuleval hooajal meistriliigas | Korvpall | ERR

TTÜ KK - Alchetron, The Free Social Encyclopedia

KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas  pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee
KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee

KK Pärnu võttis Tallinna Kalevi üle ühepunktilise võidu | Korvpall | ERR

⚡III⚡ KK Viimsi/Noto - "Tallinn... - Korvpalliklubi Viimsi | Facebook

HITO lõpetas põhiturniiri võiduga Pärnu üle, Tallinna Kalev alistas Rapla -  Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
HITO lõpetas põhiturniiri võiduga Pärnu üle, Tallinna Kalev alistas Rapla - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV 2019 III koht Keila KK  | Facebook
Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV 2019 III koht Keila KK | Facebook