Imidlertid Arabiske Sarabo ingeniør lauatennis tüli ekspertise Kostumer dråbe

Heikki Sool tuli Eesti karikavõitjaks - Lääne Elu

ELTL – Eesti Lauatenniseliit

Lauatennis | ERR

LÄÄNELA | Spordiliit Jõud lauatennise meistrivõistlustel tuli läänlastele 1  kuld, 2 hõbedat ja 3 pronksi
LÄÄNELA | Spordiliit Jõud lauatennise meistrivõistlustel tuli läänlastele 1 kuld, 2 hõbedat ja 3 pronksi

Uudised - Whiff Whaff tuli koju

Neidude lauatennisevõistkond tuli esikohale võistlusel KOOLIPINKS 2019 -  Tallinna Saksa Gümnaasium
Neidude lauatennisevõistkond tuli esikohale võistlusel KOOLIPINKS 2019 - Tallinna Saksa Gümnaasium

LAUATENNIS ⟩ Tiitlikaitsja alustas hooaega kahe võidu ja ühe kaotusega -  Paberleht - Tasuline - Sakala
LAUATENNIS ⟩ Tiitlikaitsja alustas hooaega kahe võidu ja ühe kaotusega - Paberleht - Tasuline - Sakala

Uudised - Aasia lauatennis endiselt teistest üle

lauatennis – Lääne Elu

Heikki Sool tuli lauatennise Eesti karikavõitjaks - Läänlane.ee

Marta Sool võitis lauatenniseliidu laste karikasarjas üldkokkuvõttes  kolmanda koha - Läänlane.ee
Marta Sool võitis lauatenniseliidu laste karikasarjas üldkokkuvõttes kolmanda koha - Läänlane.ee

Uudised - "Kuhu lähed, vene lauatennis ?"

Valda tuli kaksikvõit veteranide lauatennise meistrivõistlustelt - Kõik  uudised - Saue vald
Valda tuli kaksikvõit veteranide lauatennise meistrivõistlustelt - Kõik uudised - Saue vald